Hakkımızda

AHM LTD. ŞTİ.

2009 yılında faaliyetlerine başlayan AHM LTD. ŞTİ. Firması akvaryum balığı yemi sektörüne sağlıklı, kaliteli, uluslararası standartlardaki ürünleri ile giriş yapmıştır. Firmamız topluma ve çevreye duyarlı, gelişen teknolojiyi kullanan bir kuruluştur.

AHM bir AHM LTD. ŞTİ. markasıdır.

AHM balık yemlerinin üretim sürecinin tamamı bilgisayar kontrol sistemi ile kumanda edilmektedir. Ürünler Boşaltma & Temizleme, Hammadde Siloları, Kırıcı, Mixer, Extruder, Kurutucu, Yağlayıcı & Soğutucu, Tam Otomatik Paketleme Sistemi gibi üretim prosesleri, konusunda deneyimli uzman kadrolar tarafından üretilmektedir.

Üretim sürecinin önem ve hassasiyetinin bilinciyle, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem veren AHM LTD. ŞTİ. Bu konudaki yatırımlarıyla da sektördeki öncü firmalardan biridir. Ayrıca teknolojik gelişmelerin takibi, ürün yelpazesinin genişletilmesi ve yeni ürünlerin geliştirilebilmesi adına yapılan Ar-Ge çalışmaları, AHM gelişmesindeki en önemli kaynaklardan biridir. Balık yemi üretimi oldukça hassas, bilimsel araştırma ve kontrolleri şart olan bir süreç olduğundan AHM LTD. ŞTİ. Bu konuda hiçbir şekilde taviz vermeyen, uluslararası standartlarda üretim yaptıran bir firmadır.